Auto Forwarding .......

Softestan Download Center | دانلود نرم افزارهای جدید Softestan Download Center | دانلود نرم افزارهای جدید - مطالب اردیبهشت 1390
Home
منوی کاربری


این سایت را به صفحات مورد علاقه تان اضافه کنید!     با ما تماس بگیرید!    Print This Page    Save This Page    این سایت را صفحه خانگی خودتان کنید!

 پیغام مدیر : مرا کسی نساخت، خدا ساخت، نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم. کسم خدا بود، کس بی کسان. در باغ بی برگی زادم و در ثروت فقر غنی گشتم و از چشمه ایمان سیراب شدم و در هوای دوست داشتن دم زدم و در آرزوی آزادی سر برداشتم و در بالای غرور قد کشیدم و از دانش طعامم دادند و از شعر شرابم نوشاندند و از مهر نوازشم کردند تا : حقیقت دینم شد و راه رفتنم و خیر حیاتم شد و کار ماندنم و زیبایی عشقم شد و بهانه زیستنم!
خداوندا : برای همسایه كه نان مرا ربود، نان !! برای عزیزانی كه قلب مرا شكستند، مهربانی !! برای كسانی كه روح مرا آزردند بخشش !! و برای خویشتن خویش ، آگاهی و عشق می طلبم...


زبان های دیگر سایت
ترجمه به زبان انگلیسی ترجمه به زبان عربی ترجمه به زبان آلبانیایی ترجمه به زبان بلغاری ترجمه به زبان کاتالان ترجمه به زبان چینی
ترجمه به زبان چکی ترجمه به زبان دانمارکی ترجمه به زبان هلندی ترجمه به زبان استونیایی ترجمه به زبان فیلیپینی ترجمه به زبان فنلاندی
ترجمه به زبان آلمانی ترجمه به زبان یونانی ترجمه به زبان هندی ترجمه به زبان مجاری ترجمه به زبان اندونزیایی ترجمه به زبان ایتالیایی
ترجمه به زبان ژاپنی ترجمه به زبان کره‏ای ترجمه به زبان لاتویایی ترجمه به زبان لیتوانیایی ترجمه به زبان مالتی ترجمه به زبان لهستانی
ترجمه به زبان پرتغالی ترجمه به زبان رومانیایی ترجمه به زبان روسی ترجمه به زبان صربستانی ترجمه به زبان اسلواکیایی ترجمه به زبان اسلووِنیایی
ترجمه به زبان اسپانیایی ترجمه به زبان سوئدی ترجمه به زبان تایلندی ترجمه به زبان ترکی ترجمه به زبان اوکراینی ترجمه به زبان ویتنامی


  از این پس شما می‏توانید وب سایت سافتستان را علاوه بر زبان شیرین فارسی، با 36 زبان دیگر دنیا مشاهده کنید


طالع بینی سایت

آدرسهای ورود

بازی آنلاین


عاشقانه


تبلیغات


نمایش مطالب در سایت شما

رادیو سافتستانساز شكسته


سینمای سایت


جستجو


Custom Search


تبلیغات


دست نوشته


خدایا کفر نمی‌گویم، پریشانم، چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟! مرا بی ‌آنکه خود خواهم اسیر زندگی ‌کردی. خداوندا! اگر روزی ‌ز عرش خود به زیر آیی لباس فقر پوشی غرورت را برای ‌تکه نانی ‌به زیر پای‌ نامردان بیاندازی‌ و شب آهسته و خسته تهی‌ دست و زبان بسته به سوی ‌خانه باز آیی زمین و آسمان را کفر می‌گویی نمی‌گویی؟! خداوندا! اگر در روز گرما خیز تابستان تنت بر سایه‌ی ‌دیوار بگشایی لبت بر کاسه‌ی‌ مسی‌ قیر اندود بگذاری و قدری آن طرف‌تر عمارت‌های ‌مرمرین بینی‌ و اعصابت برای‌ سکه‌ای‌ این‌سو و آن‌سو در روان باشد زمین و آسمان را کفر می‌گویی نمی‌گویی؟! خداوندا! اگر روزی‌ بشر گردی‌ ز حال بندگانت با خبر گردی‌ پشیمان می‌شوی‌ از قصه خلقت، از این بودن، از این بدعت. خداوندا تو مسئولی. خداوندا تو می‌دانی‌ که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است، چه رنجی ‌می‌کشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است…


صفحات سایت


  1  2  3  4  5  6  7  ...  

لینک به ما / لوگوی دوستان

لینک به مالوگوی دوستان
برای تبادل لوگو ابتدا لوگوی سافتستان را در سایت خود قرار داده سپس به مدیر سایت ایمیل بزنید و یا در قسمت نظرات اعلام كنید


آمار سایت


امروز :
كل مطالب :
كل بازدید ها :
تاسیس سایت : 18/06/84
بیشترین آنلاین : 207
Page Ranking Tool

تبلیغاتپیام های بازرگانی

 معرفی ۱۰ فوتبالیست بد جهان | اخبار ورزشی ,

سایت یاهو در گزارشی مبسوط تحت عنوان "۱۰ پسر بد فوتبال جهان " اقدام به معرفی چهره‌های نامی این رشته كه در زندگی ورزشی خود بارها اسیر حواشی گوناگون شدند، كرد.

در ابتدای این مقاله از وین رونی،‌ مهاجم ملی‌پوش منچستریونایتد ذكری به میان آمد و به وی هشدار‌هایی داده شد. به طوری‌كه عنوان شد رونی با وجود آنكه از قابلیت‌های فراوان فنی برخوردار است كه می‌تواند با اتكا به چنین خصوصیاتی نام خود را در این ورزش جهان،‌ جاودانه سازد، اما همواره حواشی‌های رقم زده كه اوج‌اش، ماجرای ارتباط نامشروع با یك زن شاغل در كلوپ شبانه بوده است.

به باور نویسنده این گزارش، مردم جهان اینك بیشتر از آنكه رونی را با خصوصیات ممتاز فنی‌اش بشناسند،‌ به خاطر حاشیه‌هایش از او شناخت دارند.

برمبنای این نكته یعنی چربش حواشی بر خصوصیات فنی،‌ سایت مذكور اقدام به معرفی ۱۰ بازیكن حاشیه ساز برتر كرده كه در این میان از دیگو مارادونا كه اواخر هفته گذشته با الوصلی‌ها قرارداد بست، نام به میان آورده شده است.

*چكیده این توضیحات به شرح زیر است:

*رنه هگوییتا

این دروازه‌بان برتر تاریخ كلمبیا، خصوصیات فنی بسیاری داشت كه او را در زمان بازیگری، در ردیف ممتاز‌ترین سنگربانان جهان قرار می‌داد. به عنوان مثال می‌توانست برای مهار توپ شلیك شده به سمت دروازه‌اش، به پرواز درآید و از دستان خود برای مهار یا دفع توپ استفاده نكند. بلكه با اعتمادبه نفسی بالا، با پشت پا، توپ را راحت دفع كند، اما همین سنگربان در اواخر دوران ورزشی‌‌اش اسیر بزرگ‌ترین حاشیه زندگی‌اش شد. او در نقش دلال مواد مخدر ظهور كرد و با وجود پرداخت ۶۴ هزار دلار جریمه، ۷ ماه زندانی شد.

در سال ۲۰۰۴ كه حبس را پشت سر گذاشته و به ظاهر تلاش می‌كرد اعتبار آسیب‌دیده‌آش را ترمیم كند، در شرایطی كه در یك تیم اكوادوری حضور یافت،‌ ولی تست استعمال كوكایین وی مثبت اعلام شد.

*فرانك مكاوینی

این ستاره سال‌های دور وستهام انگلیس و سلتیك اسكاتلند، در دوران اوج جوانی و شكوفایی، خود عاملی برای پژمردگی‌ شد. زیرا اسیر مواد مخدر به ویژه كوكایین شد.

این مهاجم اسكاتلندی كه هفته‌ای ۵ هزار پوند دستمزد می‌گرفت، پس از اسیر شدن در مواد مخدر، مرتب با حضور در كلوپ های شبانه لندن، جنجال ساز شد. وی نیز بخاطر اینگونه موارد دستگیری‌های را تجربه كرد.

*جورج بست

این مهاجم ایرلندی در دوران حضورش، به سبب خصوصیات ظاهری و فنی‌اش یك چهره تابناك بود. همین امر سبب شد تا سال ۱۹۶۸ پس از كمك به منچستریونایتد در راه قهرمانی جام جامداران سابق، در حد یك فوق ستاره مطرح شد. ولی پس از دسترسی به چنین نقطه اوجی،‌ دوره سقوطش به خاطر اسیر كامل الكل، از راه رسید.

این مساله سبب شد تا در برخورد با دیگران رفتارش تغییر كند. به عنوان مثال با همسر دومش دو بار درگیری فیزیكی پیدا كرد و به صورتش سیلی زد. همین رفتار را نیز یكبار دیگر در برابر خانمی كه كاندید زندگی زناشویی اش بود،‌ اعمال كرد.

در سال ۱۹۷۲ در یك كلوپ شبانه شهر منچستر طوری با یك زن پیشخدمت برخورد پیدا كرد كه حتی باعث شكستگی بینی‌اش شد. همین مساله باعث فراخوانی‌اش به دادگاه شد. هرچند كه با كمك یكسری از دوستانش بخصوص جورج كارمن، وكیل دعاوی متهم شناخته نشد.

از اینگونه اتفاقات بازهم تا مادامیكه به بازی ادامه داد، در زندگی او به چشم خورد. رفتار ناهنجاری كه نشات گرفته از مصرف شدید الكل بود. در این راه هرچند تلاش زیادی برای ترك اعتیادش به الكل صورت گرفت، ولی عاقبت در سال ۲۰۰۵ در سایه همین عامل تخدیر كننده فوت كرد.

*پیتر استوری

این ستاره اسبق آرسنال انگلیس كه در زمان خودش یك وزنه قابل اعتنا بود، اسیر روابط نامشروع شد. وی در دهه هفتاد یكی از چهره‌های مطرح تیم لندنی بود. كارشناسان همیشه از او به خاطر تكل‌هایش تعریف می‌كردند. ولی بازشدن پای او به مكان نامناسب، اتفاقات همچون حبس برایش به همراه آورد. الان هركس نامی از استوری به میان می‌آورد به یاد حواشی او می‌افتد.

*ادموندو

این ستاره برزیلی كه هوادارانش به او به خاطر شكل بازی‌اش عنوان "حیوان درنده " داده بودن، برای تیم ملی كشورش و نیز تیم‌های باشگاهی ‌اش مثل فیورنتینا عالی بازی كرد. ولی همیشه با هم‌تیمی‌هایش درگیری فیزیكی داشت و با حرف‌های نژادپرستانه بارها با داوران برخورد پیدا كرد.

خارج از میدان فوتبال رفتار پرخاشگرانه در مقابل دوربین‌های تلویزیونی داشت. نسبت به وظایف‌اش بی خیال بود. مثلا یك بار به جای حضور در تمرینات فیورنتنیا در كارناولی در شهر ریودوژانیرو به حركات موزون پرداخته بود.

ادموندو حتی حواشی‌ دیگری نیز داشت. مثلا چندین بار از روابط نامشروع‌اش و حضور در كلوپ های شبانه گزارش شد. یا در یك مجلس عجیب سعی كرد به شمپانزه، نوشابه الكی بدهد كه جار و جنجال عجیبی را باعث شد.

اوج حواشی او در سال ۱۹۹۵ رقم خورد به در یك حادثه رانندگی بخاطر مصرف الكل، باعث كشته شدن سه زن شد.

*دیگو مارادونا

او در زمان خودش یك اعجوبه از لحاظ فنی در ردیف پله یا حتی مسی امروزی بود.

مارادونا در زمان خود قابلیت‌های فنی فراوانی در مستطیل سبز داشت. به این خاطر هواخواهان پرشمار جهانی داشت. ولی او خارج از میدان اسیر مواد مخدر و الكل شد.

همین دو عامل برایش مشكلات عدیده ای فراهم كرد. به عنوان مثال در زمان فعالیت در ناپل، بخاطر مصرف كوكایین، ۱۵ ماه محروم شد.در سال ۱۹۹۴ پس از چندین حاشیه، در رقابت های جام جهانی در تست دوپینگ مشخص شد كه ماده افدرین در خونش بوده است.

در سال ۱۹۹۸ بخاطر شلیك با اسلحه به سوی خبرنگاران به حبس محكوم شد.

پس از آن در شرایطی كه تصور می‌شد حتی جانش را به خاطر حواشی‌ها از دست خواهد داد‌‌، برای ترك اعتیادش تلاش بسیاری شد. حتی با اعطای پستی مثل سرمربیگری تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۱۹۹۸ تلاش شد تا او به زندگی بازگشته و مسیر درست را برگزیند.

*میكی توماس

این بازیكن تاریخی ولز ، دوران ورزشی‌اش را همراه با منچستریونایتد، چلسی،‌اورتون و لیدزیونایتد پشت سر گذاشت.

با این حال او بخاطر دست داشتن در یك ماجرای قاچاق طلا و تغییر اسناد و مدارك در خاطرات باقی مانده است.

*جوی بارتون

این بازیكن نیوكاسل یونایتد از بدو حضورش به عنوان بازیكن همیشه رفتار یك ستاره پرخاشگر كه با دیگران، حتی هم‌تیمی‌هایش درگیری و نزاع فیزیكی پیدا می‌كند، از خود نمایان ساخت و به جای خصوصیات فنی ممتاز، چنین اعتباری یافت.

*روبین فرایتگ

این هافبك اسبق تیم كاردیف سیتی به جای آنكه حضوری صددرصد برای تیمش و رشته ورزشی خویش داشته باشد، تمركز كافی و همیشگی روی حواشی مثل پارتی‌های شبانه، مصرف مواد مخدر و ... داشت.

در پیش گرفتن چنین رویه خطرناكی از او یك چهره ناآرام و بی نظم ساخت . مثلا سوار بر قطار می‌شد بی‌آنكه بلیت تهیه كند. یا در كلوپ بیلیارد توپ‌‌ها را با پایش خرد می‌كرد.

ادامه این رفتار نادرست به آنجا ختم شد كه دستگیری توسط پلیس و حبس را برایش به ارمغان آورد.

*گاوین گرانت

وی بازیكن تیم میلوال انگلیس بود.در جولای سال ۲۰۰۷ یعنی در سن ۲۷ سالگی بخاطر حواشی‌های زیاد اسیر یك ماجرای عجیب شد. چرا كه به او اتهام شركت در قتلی در سال ۲۰۰۴ وارد شد. پس از حضور در چلسات بازپرسی، دادگاه برای او حبسی ۲۵ ساله برید.
نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 23:54
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 داستان كوتاه | داستان ,

مردی در پارک مرکزی شهر نیویورک قدم میزند که ناگهان میبیند سگی به دختر بچه ای حمله کرده است مرد به طرف آنها میدود و با سگ درگیر میشود . سرانجام سگ را میکشد و زندگی دختر بچه ای را نجات میدهد پلیسی که صحنه را دیده بود به سمت آنها می اید و میگوید : تو یک قهرمانی
فردا در روزنامه ها می نویسند :
یک نیویورکی شجاع جان دختر بچه ای را نجات داد
اما آن مرد می گوید: من نیوریورکی نیستم
پس روزنامه های صبح می نویسند :
آمریکایی شجاع جان دختر بچه ای را نجات داد .
آن مرد دوباره میگوید : من امریکایی نیستم
از او میپرسند : خب پس تو کجایی هستی ؟؟
«« من ایرانی هستم »»
فردای آن روز روزنامه ها این طور می نویسند :
یک تند روی مسلمان سگ بی گناه آمریکایی را کشت .


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 23:05
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 سوزن بان قطار شما کیست؟ | روانشناسی و زناشویی ,

سوزن بان قطار شما کیست؟
سوزن بان قطارزندگی شما کیست؟ فکرمی کنید خودتان هستید؟...
این قطار بخواهید و نخواهید در ایستگاه های مختلف توقف دارد اما آیا فرمان آن واقعا دردست خود شماست یا فقط شما در جایگاه فرماندهی نشسته اید، اما دیگران آن را هدایت می کنند...
متاسفانه گاهی ما به نادرست فکر می کنیم کنترل قابل توجهی بر روند زندگی مان داریم؛ در حالی که به خصوص در لحظات سرنوشت ساز، از زیر بار مسئولیت برای انتخاب و تصمیم گیری شانه خالی می کنیم.
اگرقدری با خودمان خلوت کنیم این مقاطع را به راحتی می توانیم مشخص کنیم. چرا که دقیقا پاسخ شما به مشکلات و پیشامد های سخت و دشوار است که مسیر اصلی زندگی شما را هموار یا ناهموار می کند. آیا دراین گونه موارد واقعا مثبت برخورد می کنید؟...یعنی، برمبنای دیدگاه، شناخت و احساس خودتان تصمیم می گیرید یا تحت تاثیرمنفی بافی های دیگران.
واقعیت این است که گاهی اوقات آن قدر امواج منفی به سوی شما روان می شود که تا برای برخورد مناسب به خود بیایید، متاسفانه فرصت از دست رفته است. امواج منفی برخی تجربیات و خاطرات تلخ با یک دنیا فرمان ها و حکم های خانوادگی و فامیلی و ...
امان از وقتی که ما روی غلتک نیستیم و حوادث غیرمترقبه رخ نشان می دهند و دیگران ظاهرا دلسوزانه ولی درعمل، بس ناجوانمردانه درروند تصمیم گیری شما، تاثیرگذاری به شدت منفی و ذهنیت گرا دارند. ذهنیت هایی که شاید سال ها درمغز آنها رسوب کرده و فاسد شده است و نباید به آنها هیچ گونه توجهی شود؛ اما شرایط بد روحی شما به گونه ای است که به این نوع ذهنیت ها اجازه خودنمایی می دهید. نکته دقیقا همین جا ست... جایی که شیپوربیدارباش می نوازد...
از این رو، به نظر می رسد برای اجتناب از این گونه موارد، قبل از هر چیز باید به طور مرتب مراقب وضع روحی جسمی خود باشیم که در وضعیت تعادل باشد و اگر اوضاع نابسامان است فوری فکری برایش بکنیم.
تجربه به کرات نشان داده حتی برای لحظه ای هم نباید خودمان را رها کنیم. رها سازی همان و در گرداب تشویش ها و مسئله سازی های دیگران افتادن هم، همان! این نوع گرداب ها از آنهایی است که وقتی درآن افتادی، در واقع گرفتار مرداب شده ای که خلاصی از آن به ندرت امکان پذیر است. یعنی گرفتارجایی شده ای که توانمندی های تو نمودی ندارد؛ اینکه این همه خواستی فقط خودت باشی... اما حالا می بینی، عکس آن شده، مثل اینکه این هم شعاری بیش نبوده است.
چون اثری از "تو" نیست. همه اش، همان موج های منفی است که جذب کرده ای و به طور طبیعی فرجامی منفی نیز خواهد داشت که چاره ای جز پذیرش آن نداری... هر چند خیلی تلخ و گزنده باشد..
اما ای کاش یاد بگیریم و تلاش کنیم علاج واقعه را به قبل از وقوع آن موکول کنیم. یعنی از خودمان و تعادل روحی جسمی که باید درآن شکل دهیم، غفلت نکنیم و بپذیریم زمانی می توانیم فقط متکی بر تصمیم های خود باشیم که زمینه مناسبی برای جذب موج های منفی اطراف مان نداشته باشیم.


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 14:46
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 Fantastic Edwin | اخبار ورزشی ,


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 14:45
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 به یاد تو بودم ، حتی ... وقتی ... | موزیك مجاز ,

میدونم دوستم نداری دیگه پیشم نمیمونی

بزار  بهت بگم که یه چیزایی نمیدونی

تو واسم عزیز جون بودی توی رگهام مثل خون بودی

کاشکی با من مهربون بودی

بیاد تو بودم حتی وقتی تو بیاد من نبودی حتی...!

وقتی دلمو شکوندی حتی وقتی رفتی و نموندی

بیاد تو بودم حتی وقتی تو با غریبه نشستی حتی...!

وقتی تو نامه نوشتی عاشق یه کس دیگه ای هستی

اشک چشمامو ندیدی رفتی از من دل بریدی

من برای تو میمردم کاشکی غصمو میدیدی

تو واسم عزیز جون بودی توی رگهام مثل خون بودی

کاشکی با من مهربون بودی...


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 14:37
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 هواداران مشهور منچستر یونایتد به روایت تصویر | اخبار ورزشی ,


1 . Enriqueانریکو خواننده ی محبوب اسپانیایی از هواداران سرسخت باشگاه منچستر یونایتد میباشد . چندی پیش وی در مصاحبه با مدیر فن پیج منچستر یونایتد از علاقه ی خود به بازی گیگز و خاویر هرناندز (چیچاریتو) خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا آنها در بازی فینال جام قهرمانان اروپا موفق به گلزنی شوند

=========
=========

2 . Justin Timberlake
جاستین تیمبرلک خواننده ی مشهور آمریکایی نیز از دیگر طرفداران سرسخت منچستر یونایتد میباشد . وی از علاقه ی وصف ناپذیر خود به تاریخ باشگاه منچستر یونایتد سخن گفته است و سر الکس فرگوسن را یکی از اسطوره های تمام نشدنی دنیای فوتبال میداند

========
========

3 . Jessica Biel
جسیکا بل هنرمند مشهور آمریکایی نیز همانند دوست پسر سابق خود ( جاستین تیمبرلک ) از طرفداران پر و پاقرص منچستر یوناتید میباشد و چندین و چند دفعه برای تماشای بازی های منچستر و شرکت در جشن قهرمانی به انگلیس سفر کرده است .

==========
==========

4 . Tom Cruiseتام کروز نیز یکی دیگر از هواداران پر و پا قرص منچستر یونایتد میباشد . وی به واسطه ی دوستی خود با دیوید بکهام و علاقه ای که به او دارد به تیم منچستر یونایتد گرایش پیدا کرده است .

=========
=========


4 . 50 Cent50 سنت که محبوب ترین خواننده ی سیاه پوست رپ جهان به شمار میرود نیز از هواداران 2 آتیشه ی منچستر یونایتد میباشد .

============
============


5 . Gemma Atkinson
جما اتکینسون نیز یکی دیگر از طرفداران مشهور باشگاه منچستر یونایتد میباشد . وی در مصاحبه ای با باشگاه منچستر یونایتد از علاقه ی خود به بازی ریان گیگز صحبت کرد و گفت سعی میکند که تمامی بازی های مهم منچستر یونایتد را در الدترافورد تماشا کند

=========
=========

6 . Snoopy Doggاسنوپی داگ که یکی از محبوب ترین و مشهورترین رپرهای جهان میباشد علاقه ی وصف ناپذیر خود را با خواندن آهنگ و پوشیدن پیراهن منچستر یونایتد در کنسرت های خود به این تیم ابراز داشته است . وی از دوستان نزدیک ریو فردیناند نیز میباشد

===========
===========

7 . Louise Cliffeاین دختر زیبا و دوست داشتنی انگلیسی که از مدل های معروف جهان میباشد نیز در مصاحبه های متعدد و با پوشیدن پیراهن منچستر به این تیم ابراز علاقه کرده است .

===========
===========

8 . Olly Mursاولی مورس خواننده ی معروف پاپ نیز از دیگر هواداران منچستر یونایتد میباشد

===========
===========

9 . Victoria Beckhamویکتوریا بکهام همسر مشهور دیوید بکهام نیز به واسطه همسر و فرزندان خود از طرفداران منچستر یونایتد میباشد .

=============
=============

دیگر افراد مشهور منچستری:


Richard Ashcroft - Verve

Michael Atherton - Cricketer

Ian Brown - Stone Roses

Tim Burgess - Charlatans

Mark Charnock - Marlon Dingle

Terry Christian - The Word

Steve Coogan - Alan Partridge

Angus Deayton - Ex Have a got news for you

Eamonn Holmes - Northern Irish

Mick Hucknall - Simply Red

Ulrika Jonsson - D List Celebrity

Patrick Kielty - Eamonn Holmes

Terry Kiely - Fletch from Dream Team

Michael Le Vell - Corrie

Kym Marsh - Pure and very Simple

Steve McFadden - Phil Mitchell

Gary Rhodes - Chef

Lisa Riley - Fat Friends, ex Emmerdale

John Virgo - Big Break

Russell Watson - Opera Singer

Sean Wilson - Martin Platt, Corrie


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 14:34
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 ۱۹ راز طلایی برای تحکیم پیوند زناشویی | روانشناسی و زناشویی ,

 عکس  ۱۹ راز طلایی برای تحکیم پیوند زناشویی

 

۱٫ همسرت را عوض نکن، خودت را عوض کن.

۲٫ همیشه درون خود را بازبینی کن و در این بازنگری‌ها منصف باش.

۳٫ کنترل زندگى خود را به دست بگیر و هیچگاه نسخه‌های درمانى دیگران را در زندگى پیاده نکن.

۴٫ هم به خوبی‌هایش فکر کن هم به بدی‌هایش و هنگام بحث هر دو را مد نظر داشته باش.

۵٫ خود روانپزشک خویشتن باش، با جملات نیرو بخش و درمان گر بعد از هر دلخوری به خود نیرویی تازه ببخش و بدان که این نیز بگذرد.

۶٫ کمتر صحبت کن و بیشتر عمل. هنگام ناراحتی زیاد سخن نگو، عمل کن (عمل شما سکوت و آرامش در چهره ی شماست) چرا که به هنگام ناراحتی تعادل روحی بر هم میخورد و مسائلی گفته میشود که گاه مشکل را پیچیده تر میکند.

بقیه در ادامه مطلب ..

 

 

7. عیب‌های همسرت را دوست داشته باش.

۸٫ مردها همه یکسانند این یک روال جهانى است.

۹٫ مسائل کوچک را نادیده بگیر.

۱۰٫ مقایسه نکن. هیچگاه همسرت را با دیگری مقایسه نکن چرا که مردها در عین یکسان بودن هرکدام دنیایی خاص دارند.

۱۱٫ سعی کن اختلاف سلیقه‌هایتان به نزاع نیانجامد. این را بدان که تفاوت‌ها شکاف بوجود نمی آورد عدم تفاهم است که شکاف‌ها را بیشتر میکند. تفاوت در اصل بسیار سازنده است اگر از آن برای تعالى استفاده کنید.

۱۲٫ وقت آزاد خود را تنظیم کنید. این کار را برای همه اعضاء خانواده انجام دهید و وقتى را هم به پدر بزرگها و مادربزرگها اختصاص دهید با این کار برای خود و والدینتان ارزش قائل‌ می‌شوید.

۱۳٫ سعی نکن برای همه رفتارهای همسرت دلیل بیابی. چرا که خواستگاه و پرورش گاه هر کدام از ما برایمان رفتار‌هایی را نهادینه میکند. با تلاش و صبر آن دسته از رفتار هاى نادرست را که نهادینه شده از وجود هم محو کنید.

۱۴٫ عشق پایدار نیازمند احترام و بازگشت بعد از هر دلخوری است.

۱۵٫ قرار‌های دو نفره را فراموش نکنید. مانند اوائل ازدواج برای او نامه‌های عاشقانه و کوتاه بنویسید و یا با او در یک جای خاطره انگیز قرار بگذارید.

۱۶٫ با همسرت مثل یک دوست باش و مشکلات خود را همانند یک دوست با او حل کن.

۱۷٫ با عشق همسرت را رام خود کن.

۱۸٫ جذابیت خود را همیشه حفظ کنید حتى اگر چندین سال از ازدواجتان مى گذرد.

۱۹٫ بعضی مواقع با قواعد همسرت در زندگى بازی کن. این نوعی احترام به افکار و منش اوست و این را بدان که او قدر این کار را خواهد دانست.


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 00:16
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 روزی که فهمیدم همسرم با زنی نامحرم ارتباط مخفیانه دارد … | اخبار اینترنت ,

 عکس  روزی که فهمیدم همسرم با زنی نامحرم ارتباط مخفیانه دارد …

تعهدات زناشویی، قربانی فیلم‌های کثیف
زن جوان نفس عمیقی کشید و افزود: چند ماه دیگر هم گذشت و منصور روز به روز نسبت به مسائل اعتقادی و تعهدهای زناشویی مان بی تفاوت تر می شد تا این که فهمیدم با زن دیگری نیز ارتباط برقرار کرده است.
خراسان: تماشای یکی از شبکه های ماهواره ای که فیلم ها و سریال های خانوادگی را پخش می کرد، باعث شد تا آتش به زندگی ام بیفتد و شوهرم را از دست بدهم.


من خودم از همسرم خواستم تا یک دستگاه ماهواره بخرد و تصور می کردم با این وسیله سرگرم خواهم شد، اما اعتراف می کنم که اشتباه کرده ام.

زن جوان در مرکز مشاوره پلیس خراسان رضوی افزود: با ورود ماهواره به زندگی ام، شوهرم در مدت کوتاهی تغییر کرد و توجه بیش از حد او به فیلم هایی که در آن خیانت همسران به همدیگر عادی جلوه داده می شد، آزارم می داد.

من پس از گذشت ۶ ماه از شوهرم خواستم این دستگاه لعنتی را از جلوی چشمانم دور کند ولی او زیر بار نرفت و کم کم به دیدن فیلم های بی محتوا و مبتذل اعتیاد پیدا کرد.روزی که فهمیدم همسرم با زنی نامحرم ارتباط مخفیانه برقرار کرده است خیلی دلم گرفت و از او به دلیل این کار خطا توضیح خواستم. شاید باورتان نشود مردی که روزهای اول زندگی مان ابراز عشق و علاقه می کرد، خیلی راحت سعی داشت کارهای خودش را مانند آن چه از فیلم های کثیف یاد گرفته بود عادی نشان دهد و حتی به نوعی از حرف هایش متوجه شدم که دنبال هوس بازی و عیاشی است.

زن جوان نفس عمیقی کشید و افزود: چند ماه دیگر هم گذشت و منصور روز به روز نسبت به مسائل اعتقادی و تعهدهای زناشویی مان بی تفاوت تر می شد تا این که فهمیدم با زن دیگری نیز ارتباط برقرار کرده است.

تحمل این وضعیت برایم خیلی دشوار بود و دوباره با شوهرم گفت وگو کردم و به او گفتم اگر به راستی قصد ازدواج مجدد داری مردانه حرف دلت را بگو و خودت را گناهکار نکن. اما منصور که شرم و حیا را در وجودش قربانی هوس های شیطانی خود کرده بود، به چشمانم خیره شد و خیلی بی شرمانه مرا با بازیگران چند فیلم شرم آور مقایسه کرد و از تیپ و قیافه ام ایراد گرفت.

شنیدن این حرف ها برایم خیلی شکننده بود و مدتی تحت نظر یک مشاور قرار گرفتم تا اگر ایراد و ضعفی دارم برطرف شود اما افسوس که منصور در بیراهه هوس های خودش سردرگم شده بود و هیچ نتیجه ای نگرفتم. من به پیشنهاد یکی از دوستانم تصمیم گرفتم از شوهرم انتقام بگیرم و با این تفکر احمقانه متاسفانه با پسر جوانی که برای تنظیم و نصب دستگاه ماهواره به خانه ما رفت و آمد می کرد ارتباط برقرار کردم و …!

نمی دانم چرا زندگی ام این چنین از هم پاشید و به جایی رسید که دیگر من و منصور راه برگشتی نداریم.


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/31 و ساعت 00:13
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 اس ام اس تولد مبارک اردیبهشت ۹۰ | اس ام اس و عاشقانه ,

 عکس  اس ام اس تولد مبارک اردیبهشت 90

تولد و مرگ را درمانی نیست

مهم این است که فاصله میان این دو را شاد زندگی کنیم …

 

 

 

 

روز تولد تو ، روز نگاه باران / بر شوره زار تشنه ، بر این دل بیابان

روز تولد تو ، گویی پر از خیال است / یاس و کبوتر و باد ، در حیرت تو خواب است

تولدت مبارک عزیزم

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

امروز سالروز تولد توست و من برایت هدیه ای نخریده ام

آنچه خریدنی است بی شک ٬ لایق تو نیست.

نمی دانم با کدام جمله “دوستت دارم” را برایت انشا کنم

اما کاملتر از این چیزی ندارم

دوستت دارم ، تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

سالروز تولدت را تسلیت میگم به فرشته های آسمون !

چون ۲۰ سال پیش ازشون جدا شدی

اما تبریک میگم به خودم چون فرشته زمینی من شدی

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

شب میلاد تو ای دوست برای دل من

شب میلاد همه خوبی هاست . . .

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

یک سبد احساس را ، با تو قسمت می کنم

در شب میلاد تو ، جان نثارت می کنم

می نشینم در برت ، با تو صحبت می کنم

داغ،لبهای تو را ، بوسه باران می کنم

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

امروز روز میلاد توست

و من در تب در کنار تو بودن

میسوزم

من نیستم و تو

بی من این روز را جشن خواهی گرفت

و چه بی من ها و بی تو ها

این روزها بر ما میگذرد

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

همیشه دوست دارم ساده و کوتاه بنویسم

و باز هم کوتاه مینویسم

عزیزم تولد ت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

تولدت مبارک با صد هزار تا بوسه !

عشق منی عزیزم نذار دلم بپوسه !

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

زادروزت شیرین ، پرعشق و نورآفرین باد.

قهقهه هایی آسمانی و آرامش زلال زندگی را برایت آرزو دارم

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

روز تولد تو و گرچه نه یم کنار تو

مبارک ای عزیز جان تولد و بهار تو

در این دیار نازنین، که یاسمن شکفته است

شکفته باد نرگس جمال نوربار تو . . .

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

زمین در انتظار تولد یک برگ ، من در حال شمارش معکوس

صفر همیشه پایان نیست گاهی آغاز پرواز است . . .

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

روز تولد تو

روز نگاه باران

بر شوره زار تشنه

بر این دل بیابان

روز تولد تو

گویی پر از خیال است

یاس و کبوتر و باد

در حیرت تو خواب است

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

تودنیای بی سروته من چی دارم به جز خودت

می خوام که غوغا بکنم بیام جشن تولدت

تویک تولدی شدی به قلب زخمی ام ببین

که با تومن ظهور شدم احیا شدم مثل نگین

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

پرواز در آسمان آرزوها و فرود در فرودگاه موفقیت را برایتان آرزومندم !

تولدتان مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

روزی که تو آمدی

شعر نابی بودی

آفتاب و بهار با تو آمدند

روزی که آمدی

طوفان شد و پیکانی آتشین

در نقطه ای از جهان فرود آمد …

و من با تو باور کردم

که می شود هم پای رنگین کمانی در باران قدم زد !

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

در روز تولدت

تنها کمی

برای چشم به هم زدنی

دستت را به من بده

تا دلت را در آغوش گیرم

تولدت مبارک

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

مبارک باشه میلاد شما خاتون

شمایی که ستاره جون میگیره توی چشماتون

شمایی که شدید معنای شعرای من عاشق

شما که زندگی میده بمن هرم نفسهاتون

 

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

!!!
|^^^^^|
|^^^^^^^^^|
[***********]

تولد تولد تولدت مبارک

مبارک مبارک تولدت مبارک

بیا یه آرزو کن ؛بعدش شمعاتو فوت کن


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/30 و ساعت 00:14
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات

 آموزش بستن روسری و شال | آموزش ,

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

مدل هایی که در زیر ارائه شده است برخی قابلیت استفاده همراه با چادر را دارند وبرخی برای آن هایی است که مزین به پوشش برتر نیستند اما می خواهند در عین زیبایی حجابشان را هم رعایت کنند:

 

مدل‌های جدید روسری

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

 

 

روسری پاپیونی

این‌جا هم از روش قدیمی گره به شکل جدیدی استفاده شده که هم پوشش کامل باشد و هم زیبایی روسری حفظ شود.

 

 

 

 

بقیه عکس ها در ادامه مطلب …

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

 

روسری و سربند همرنگ

اگر خوب دقت کنید، زیر روسری سربندی از جنس و رنگ روسری سر شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

 

 

روسری و سربند با طیف رنگی هماهنگ

این‌جا برای سربند از رنگ‌های هم‌خانواده روسری استفاده شده که علاوه بر پوشش کامل، بسیار هم زیباست.

 

 

 

 

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

 

سربند کامل با شال

پارچه سیاه که زیر شال می‌بینید، از همان سربند‌های کامل است که تنها روی آن یک شال انداخته شده‌است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

جور دیگری ببندید

سربند متناسب با رنگ شال را سر کنید؛ لبه شال را تا کنید طوری که یک طرفش بلندتر از طرف دیگر باشد و آن را روی سر بیندازید.

با دست چپ، طرف کوتاه‌تر شال را بگیرید از زیر چانه به طرف گونة راست برده و محکم نگه دارید. با دست راست، طرف بلندتر شال را از زیر چانه دور سر بچرخانید، لبة شال را تا نزدیک گونة راست بیاورید و با سنجاق، آن را محکم و ثابت کنید. (البته به این پیچیدگی که نوشتیم نیست، یک بار امتحان کنید.)

 

این‌طوری‌هم می‌شود  ببندید

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

سربند تک رنگی که با رنگ زمینه روسری تناسب دارد سرکنید؛ روسری را تا کنید و طوری سر کنید که یک طرف بلندتر از یک طرف دیگر باشد. بعد روسری را از وسط زیر چانه با یک سنجاق قفلی کوچک ببندید. سپس طرف بلندتر روسری را دور سر چرخانده و با یک سنجاق تزئینی در پشت سر یا کنار گونه ببندید و اطراف آن را مرتب کنید، طوری که روی سینه را بپوشاند.

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

 

 

روسری دگمه‌دار

 

احتیاج به توضیح خاصی ندارد. وقتی روی سر بیندازید، دگمه و جادگمه راهنمایی‌‌تان می‌کند که چگونه ببندینش.

 

 

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

مقنعه شال‌دار

یک مدل جدید مقنعه است، البته برای کسانی که نمی‌خواهند روی مقنعه‌شان چادر سر کنند، کاربرد دارد. (شال حریر به مقنعه وصل است)

 

 

 

 

 

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

شال‌ بنددار

به طرح این شال توجه کنید؛ قسمت بالایی شال یک تکه جدای دولاست که به شال وصل شده، پشت این تکه در دو طرف بند دارد که پشت سر بسته می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

شال و سربند همرنگ

هیچ‌وقت تصور می‌کردید، شال آن‌قدر خوب روی سر بایستد؟ به سربندهای همرنگ شال و نوع بستن شال توجه کنید. (اندازة شال: ۶۵× ۱۷۵ سانتی‌متر)

 

 

 

 

 

 

 

 

 عکس  آموزش بستن روسری و شال

 

 

 

شال و سربند سر هم

به پشت این سربند، یک تکه پارچه به عنوان شال دوخته شده. به نوع بستن آن دقت کنید که همراه ترکیب رنگ سربند و شال، پوششی مناسبی را ایجاد کرده.

 


نوشته شده توسط یاسین قاسمی در 1390/02/30 و ساعت 00:13
ویرایش شده در - و ساعت -
لینک ثابت | نظرات


-=-=- برای حمایت از سافتستان روی بنر های زیر تنها یك كلیك بكنید -=-=-


    حقوق این سایت محفوظ است و کپی از آن تنها با ذکر نام مجاز می باشد
All Rights Reserved 2005-2011 © http://www.softestan.ir

 Resolution: 1024 * 768


    آدرس:زاهدان - صندوق پستی: 9815648619


منوی اصلی

موضوعات


اخبار اینترنت(1841)
زنگ تفریح(458)
متافیزیك(159)
داستان(209)
دعوتنامه جی میل(1)
اینترنت رایگان(4)
سینما(685)
ترفند یاهو(9)
ترفند(198)
کانال تلویزیون(8)
اینترنت مجانی(1)
اخبار ورزشی(456)
کد جاوا و قالب(25)
بازی(562)
موزیك مجاز(149)
فیلم مجاز(9)
آموزش(139)
کتاب آموزشی(118)
اکانت اینترنت(7)
مزاحم تلفنی(7)
هاست رایگان(3)
اینترنت نامحدود(2)
نرم افزار سیاه(88)
نرم افزار کاربردی(1317)
نرم افزار پرتابل(530)
نرم افزار آنتی ویروس(356)
نرم افزار طراحی لوگو(8)
نرم افزار فشرده ساز(45)
کلیپ و ملودی موبایل(360)
نرم افزار دوربین زنده(13)
آموزش ساخت وبلاگ(3)
نرم افزار رایت و کپی(93)
سیستم عامل ویندوز(89)
سیستم عامل لینوکس(12)
سیستم عامل ویستا(21)
نرم افزار جستجو(5)
نرم افزار تلویزیون و رادیو(37)
نرم افزار دسکتاپ(317)
نرم افزار صدا(132)
نرم افزار تصویر(296)
نرم افزار تلفن(5)
نرم افزار برنامه نویسی(7)
نرم افزار آفیس(28)
نرم افزار سرگرمی(37)
نرم افزار طراحی سایت(16)
نرم افزار مدریت دانلود(118)
نرم افزار گرافیک(367)
نرم افزار مسنجر(65)
نرم افزار مرورگر(52)
نرم افزار فتوشاپ(168)
نرم افزار اینترنت(99)
نرم افزار اتوکد(9)
نرم افزار ایمیل(20)
نرم افزار انیمیشن(50)
آموزش نرم افزار(24)
تماشای تلویزیون(6)
فروشگاه سایت(13)
قرعه کشی(7)
تبلیغات(3)
دامین رایگان(2)
نام و کد شهرهای ایران(1)
بازی پلی استیشن در رایانه(10)
ویژوال بیسیك(3)
هاست و دامین (3)
آشپزخانه سافتستان(101)
مشکل گشا(11)
نام های اصیل ایرانی(1)
دنیای اتومبیل(144)
آموزش رانندگی(21)
بیوگرافی (51)
سیر و سیاحت(18)
ابزار دی وی دی(44)
زیرنویس فیلم(2)
ابزار وب مستر(78)
پرسش و پاسخ(15)
کار و تجارت(61)
راهنمای خودرو(51)
ارسال اس ام اس(3)
جواب مسابقات(308)
گیاه شناسی(35)
سیدی مجانی(2)
گالری عكس(356)
متن قرآن کریم(114)
حمایت از سایت(1)
مقالات سایت (51)
سافتستان در رسانه ها(16)
فناوری اطلاعات و ارتباطات(19)
آموزش زبان انگلیسی(24)
آموزش اچ تی ام ال(41)
پزشکی و سلامت(517)
طالع بینی مصری(12)
طالع بینی و فال(54)
زاهدان(22)
روانشناسی و زناشویی(315)
جن و روح(25)
گفته بزرگان(143)
اس ام اس و عاشقانه(468)
اخبار سایت (45)
مدیر سایت(4)آرشیو


مرداد 1391 (1)
اسفند 1390 (19)
بهمن 1390 (121)
دی 1390 (429)
آذر 1390 (391)
آبان 1390 (339)
مهر 1390 (461)
شهریور 1390 (244)
مرداد 1390 (272)
تیر 1390 (425)
خرداد 1390 (228)
اردیبهشت 1390 (171)
فروردین 1390 (111)
اسفند 1389 (168)
بهمن 1389 (269)
دی 1389 (153)
آذر 1389 (81)
آبان 1389 (115)
مهر 1389 (107)
شهریور 1389 (97)
مرداد 1389 (66)
تیر 1389 (31)
خرداد 1389 (34)
اردیبهشت 1389 (81)
فروردین 1389 (35)
اسفند 1388 (38)
بهمن 1388 (36)
دی 1388 (85)
آذر 1388 (31)
آبان 1388 (39)
مهر 1388 (31)
شهریور 1388 (98)
مرداد 1388 (93)
تیر 1388 (345)
خرداد 1388 (393)
اردیبهشت 1388 (284)
فروردین 1388 (545)
اسفند 1387 (656)
بهمن 1387 (340)
دی 1387 (424)
آذر 1387 (364)
آبان 1387 (356)
مهر 1387 (257)
شهریور 1387 (414)
مرداد 1387 (248)
تیر 1387 (265)
خرداد 1387 (46)
اردیبهشت 1387 (126)
فروردین 1387 (251)
اسفند 1386 (61)
بهمن 1386 (60)
دی 1386 (71)
آذر 1386 (92)
آبان 1386 (101)
مهر 1386 (89)
شهریور 1386 (91)
مرداد 1386 (386)
تیر 1386 (168)
خرداد 1386 (428)
اردیبهشت 1386 (178)لینکستان

لینکدونی


فروش فوق العاده كوله پشتی های آمریكایی آغاز شد - قیمتی باور نكردنی
فروش تعداد محدودی پالتوی آلمانی ، كت گرم و چكمه های جذاب زنانه و مردانه
بهترین و زیباترین هدیه روز زن و روز مادر - محصولاتی باور نكردنی
كسب در آمد راحت و آسوده ... با ضمانت ما میلیونر شوید
فروش پستی زیور آلات و بدلیجات و جواهر آلات
سافتستان 6 ساله شد !
کابوس "هارپ" در ایران تعبیر خواهد شد؟
سافتستان پنج ساله شد
مجموعه كارتونی اگی و سوسكها _ پت و مت _ پلنگ صورتی _ ارزان تر از همه جا
مقاله جن شناسی و ارتباط با جنیان
یادم باشد با صدای یاسین قاسمی داغ داغ داغ
بغض
سایت دوستیابی و همسریابی دلبر
خداحافظی یاسین قاسمی + مناجات + داستان زیبا
بیماران قلبی حتما بخونند...خیلی مهم
فروش مجموعه كتاب های الكترونیكی كامپیوتر فوق العاده كم نظیر
منو شكستن... تكست زیبا از یاسین
سافتستان سه ساله شد...بدو بیا تو جشن و شادی
تماشای بیش از ۲۰۰ دوربین مخفی و زنده در کشورهای مختلف از جمله ایران و اسرائیل
نرم افزار دعاهای ماه مبارک رمضان هدیه سافتستان به تمام مسلمانان
خدمتی دیگر برای کاربران سایت...تشکر از خانوم هما روستا بازیگر معروف سینما
ابزار پخش زنده رادیو و تلویزیون های اینترنتی ایران 15 كیلوبایت!!!
ترفند جدید: پخش بوق اشغال برای مخاطبین سونی اریكسون
آموزش زبان انگلیسی...اگه میخوای انگلیسی یاد بگیری بیا اینجا رایگان رایگان
معرفی نرم افزار سافتستان توسط سایت آمریكایی...افتخاری دیگر برای سافتستان
پولدار شدن واقعی...صد در صد تضمینی و مطمئن کلیک کن دیگه...میلیونر شوید
انتقاد از كانال هامون سیستان و بلوچستان...بسیار مهم
ده میلیون ایمیل تبلیغاتی مخصوص وب مستر ها و فروشندگان و...
Softestan Farsi Game یه بازی ماشینی تقدیم به ایرانی های عزیز از طرف سافتستان
Softestan Portable Collection هدیه سافتستان به تمام کاربران اینترنت
علوم غریبه-متافیزیک-ارواح-ماوراطبیعه-جن
آتش سوزی بزرگ در زیباشهر زاهدان داغ داغ داغ
ترسناک ترین مستند جهان احضار روح و جن
مستند تکان دهنده فقر و فحشا
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...حامی سایت شوید
طالع بینی مصری...طالع بینی و تحلیل شخصیت بر اساس ماه تولد و دهه
سال ۱۳۸۷ بر تمام شما خوبان مبارک باد
سافتستان در پیام نمای شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران!!!
اسکریپت های زیبا
برای شفای همه بیماران دعا كنیم
سافتستان دو ساله شد!!!
یاسین قاسمی مدیریت سافتستان دانشجو میشود!!! رشته مهندسی کشاورزی
طعم واقعی تجارت الکترونیکی با عضویت رایگان در این سایت
جواب سوالات سایت بزرگ تبیان فقط در این قسمت
آموزش فتوشاپ از مقدماتی تا پیشرفته
دیدن شماره تلفن اشخاص هنگام چت کردن...جدید
عضویت در لاوستان مساوی است با برنده شدن یک جایزه نفیس
مطالب سایت سافتستان در روزنامه ابرار اقتصادی
لیست ده هزار ایمیل ایرانی فقط با ۵۰۰ تومان هات هات هات
زیرنویس فارسی سریال محبوب جواهری در قصر بصورت کاملا رایگان
Links Archive


مطالب گذشته سایت

كتاب رازهای جنسی و زناشویی منتشر شد !
دلبر
تصاویر سحر قریشی در کنار برادرش سپهر قریشی!
سرنوشت اسرارآمیز ۴ دختر بچه ناپدید شده + عکس
هجوم اسرائیلی‌ها برای دیدن جدایی نادر از سیمین + عکس
طنز/سرنوشت كارتونهایی كه دیدیم چی شد؟
یک داستان کوتاه خنده دار اما غمناک
جدایی نادر از سیمین در اسکار تاریخ ساز شد + عکس
4 عکس جدید و متفاوت از الناز شاکردوست
سال ۱۳۹۱ سال نهنگ است +طالع بینی
شباهت دختر بی ادب روسی به پاریس هیلتون! + عکس
عكس/ یک خیابان عجیب در آبادان
چگونه یک تاجر موفق باشیم؟
10 موبایل جالبی که به‌ زودی‌ در بازارخواهید دید! + عکس
تیم ملی بازی باخته را به تساوی کشاند
عکس / اشکان دژاگه و همسرش
صحنه ای که باید از فیلم 'بوسیدن روی ماه' سانسور شود + عکس
آرزو دارید دندانهایتان مثل هالیودی ها سفید، زیبا و درخشان باشد؟
شان استون: آنجلینا جولی زن قدرتمندی است! + تصاویر
مشایی هم تأیید صلاحیت شد
فروشگاه اینترنتی دلبر افتتاح شد
جنجال تازه همسر سارکوزی + عکس
مرگ خواننده هالیوودی جنجالی شد + عکس
گزارشی تکان دهنده از تجاوز به زنان!
اجبار سربازان آمریكایی به نوشیدن خون و دل و روده + عکس
عکس های جدید از نیکول کیدمن در کنار دخترانش
عکس / دار زدن یکی از اشرار در سال 1290
عکس‌ های فرزاد حسنی در برنامه عمو پورنگ
تاثیر پرخاشگری شوهران برروی زنان!
چاق ترین زن در کل تاریخ جهان؛ ۷۲۷ کیلوگرم + عکس


Copyright © 2005-2013 by Yasin Ghasemi. All rights reserved
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات